Polski English

Komentarze

NS:

2008-08-19 14:07

Hmmm... stronka fajna, tylko przesłanie beznadziejne. Totalna bzdura. Może pomysłodawcy cofną się w czasie i przypomną sobie jak wyglądały antyczne igrzyska. Gladiatorzy, skazańcy, dzikie zwierzęta xD to dopiero sport. Niewolnicy ginęli pod kołami rydwanów, w rytm tupotu końskich podków wypluwając krew. Przez stulecia zażegnaliśmy już niewolnictwo, krwawe dyscypliny, jawne przekupstwo i publiczne egzekucje za byle co, to chyba dość dużo. Jeżeli nadal nie pasuje wam, twórcom, taka olimpiada, to może zgłoście apel o przywrócenie takich dyscyplin jak 'rzut oszczepem do niewolnika', 'zrywanie pasów na czas', 'walki z wykorzystaniem ostrej broni białej' itp. ? Albo w ogóle pomyślcie o postawieniu kroku, ku absolutnemu odwołaniu igrzysk olimpijskich.
Ad. - kilka wydarzeń, które przedstawiacie w ogóle nie mają związku z igrzyskami. Może powinniście raczej zamieścić kilka haseł w stylu "Skandal!!! W II Wojnie Światowej, populacja świata zmniejszyła się prawie o połowę! Olimpiady wciąż jednak się odbywają!" albo "16.09.1988r. w Seulu miał miejsce zamach terrorystyczny na stoisko alkoholowe. W wyniku małej eksplozji zginęły dwa psy a właściciel sklepiku został ciężko poparzony. Mimo to dzień później władze dopuściły do otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich Seul'88" xDDDD Hahhahaa

Odpowiedz:

Dodaj komentarz

kolo:

2008-08-21 11:56

"NS:" - od ostatnich igrzysk z niewolnikami minęło kilka lat, nie zauważyłeś? światek posunął się do przodu.. prawa człowieka są oficjalnie zawsze na pierwszym miejscu. Tymczasem w tle dzieją się nie gorsze okropności od tych, które opisujesz, a świat się uśmiecha do oprawców i skacze przez płotki! Ta stronka to protest przeciwko przymykaniu na to oczu. Niewiele możemy zrobić chinom - ale jedno co mogliśmy - spapraliśmy !!! Bojkot igrzysk był naszą jedyną szansą na dostrzegalne zaprotestowanie. Teraz każdy polak, a w szczególności sportowcy biorący udział w igrzyskach oraz politycy mają na rękach krew niewinnych. Nie dramatyzuję i nie żartuje.

Odpowiedz:

Dodaj komentarz

Bartias:

2008-08-22 14:40

Co ty bredzisz, człowieku! Nic nie wiesz, o tradycji igrzysk olimpijskich! Żałosne! Igrzyska Olimpijskie odbywały się w GRECJI, nie było gladiatorów ani przemocy! Na czas igrzysk zawieszano wszystkie konflikty zbrojne, a zawodami była praktycznie tylko atletyka! Rzut dyskiem, biegi, skoki, zapasy (bezkrwawe)! Zanim następnym razem palniesz coś jak idiota zastanów się kilka razy, i najlepiej na wszelki wypadek zrezygnuj z wypowiedzi!

Odpowiedz:

Dodaj komentarz

inhumatus:

2008-08-24 12:43

Faszystowskie Niemcy wprowadziły zwyczaj paradowania ze zniczem olimpijskim.. i wypuszczania białych gołębi pokoju :)

Odpowiedz:

Dodaj komentarz